PRODUKCJA
Produkujemy szeroki zakres elementów dla przemysłu samochodowego. Wraz z rozwojem branży motoryzacyjnej my także doskonalimy nasze procesy produkcyjne, a także czynimy procesy wydajniejszymi.
Aktualnie produkujemy dziennie około 200 tysięcy części, co w skali roku daje ponad 40 milionów wyrobów!

dowiedz się więcej


PRODUKTY
NOWOCZESNE URZĄDZENIA POMIAROWE
 • Maszyna pomiarowa 3D CNC Zeiss WMM 850 1200x800x600 z aktywną głowicą skanującą Vast XXT,oprogramowanie Calypso z opcją Curve i Free Surface + oprogramowanie do inżynierii odwrotnej Dimension., Gwarantowana dokładność pomiarów 3,6+L/300
 • Maszyna pomiarowa 3D CNC Zeiss Contura G2 1600x1000x600 z głowicą skanującą pasywną TL1 i przegubem RDS oraz oprogramowaniem Calypso z opcją Curve i Free Surface + konwerter CATIA. Gwarantowana dokładność pomiarów 1,9+L/300
 • Maszyna wytrzymałościowa OTTO WOLPERT, zakres pomierowy 12-600kN
 • Maszyna wytrzymałościowa VEB LIPSK, zakres pomiarowy 4-200 kN
 • Twardościomierz ROCKWELL
 • Przyrząd do pomiaru tłoczności blach metodą Erichsena
 • Projektor pomiarowy MITUTOYO PV-5000
 • Przyrząd do pomiaru chropowatości MITUTOYO SURFTEST RS 100
 • Sprawdziany specjalistyczne i uniwersalne narzędzia pomiarowe
 • Aparatura laboratorium metrologicznego: perfektory, ultraoptimetr, płytki wzorcowe i interferencyjne, tester kluczy dynamomertycznych, płyty pomiarowe granitowe
 • Laboratorium do badania próbek metalograficznych - np przetop materiału po spawaniu - wyposażone w przecinarkę tarczową METACUT M250 i szlifierko-polerkę jednotalerzową Forcipol IV oraz mikroskop stereoskopowy elektroniczny Huvitz HSZ-ZB 700 z możliwością pomiaru i przesyłania informacji do komputera
DOBRA OGRANIZACJA
PRACY
Kompetencje
Jesteśmy jednym z czołowych wielkoseryjnych producentów na rynku wyrobów metalowych. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji dla branży motoryzacyjnej, dzięki czemu spełniamy standardy wiodących firm motoryzacyjnych.

Dobra organizacja pracy
Priorytetowo traktujemy wprowadzanie nowoczesnych systemów organizacji produkcji, co pozwala nam na zwiększenie dynamiki i wydajności pracy.

Zaawansowane planowanie jakości produktu (APQP) w oparciu o diagramy przepływu, proces FMEA i plany kontroli są kluczowymi elementami wykorzystywanymi w pracy naszych inżynierów.

Lean Manufacturing ( pull-system, 5S, SMED ), Six Sigma i inne najlepsze praktyki są nieustannie rozwijane i ulepszane w naszej organizacji.

Zdecydowanie skupiamy się na jakości i koncentrujemy nasze wysiłki na ciągłym doskonaleniu (Total Flow Management) z możliwie najlepszą obsługą klienta.

Procesy zorientowane na klienta są podstawą działalności naszej firmy. Wszystkie procesy produkcyjne są własnością wysoko wykwalifikowanych i innowacyjnych inżynierów.
Efektywne nowe wdrożenia jak również perfekcyjnie sprawne relokacje z licznych zakładów produkcyjnych z krajów całej Europy są naszym atutem.
Świetnie skomunikowana lokalizacja pozwala na bezproblemowy transport naszych wyrobów do klientów

Nowoczesna infrastruktura produkcyjna umożliwia nam koncentrację środków produkcji oraz kompleksowe przygotowanie technologiczne w procesach obróbki plastycznej metali, cięcia i kształtowania rur oraz stosowanych w automotive technologiach montażu.

Dokładne planowanie produkcji, szczególowa analiza zapytań ofertowych pozwalają nam na jak najlepsze spełnienie oczekiwań naszych klientów.
Zastosowanie dla wsparcia strategicznych i operacyjnych procesów w przedsiębiorstwie systemu ERP QAD Enterprise Applications pozwala nam na łatwą współpracę z partnerami poprzez wymianę komunikatów EDI jak również pracę w systemie dostaw JiT.