Zwiększamy bezpieczeństwo pracy!

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego z dumą informujemy, że zainwestowaliśmy w nowoczesny defibrylator AED!

AED to urządzenie, które może uratować życie w przypadku nagłego zatrzymania akcji serca. Jest łatwe i intuicyjne w obsłudze, co umożliwia osobie udzielającej pomocy na szybkie i skuteczne działanie w sytuacjach zagrożenia życia.

Ten nowoczesny sprzęt, zlokalizowany jest w samym sercu hali produkcyjnej, tak aby pracownicy mieli do niego szybki i łatwy dostęp. Nasza załoga została dodatkowo przeszkolona, by w pełni wykorzystać potencjał tego urządzenia. Dzięki temu pracownicy mogą czuć się pewnie i bezpiecznie.

Dbanie o zdrowie pracowników to dla nas inwestycja w przyszłość firmy.
Statystyki potwierdzają – użycie AED na wczesnym etapie zatrzymania akcji serca zwiększa szansę przeżycia z 5% do aż 70%.

Safety Team serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym za pomoc przy wdrożeniu pierwszego urządzenia na zakładzie, a my podejmujemy kolejne kroki, mające na celu podnoszenie poziomu bezpieczeństwa. Razem tworzymy bezpieczną i zdrową przestrzeń pracy dla wszystkich!

Zakup drugiego urządzenia jest już zaplanowany na bieżący rok